Poslední vstupenky na utkání se Slavií si během úterního dopoledne rozebrali fanoušci Viktorie Plzeň. „Celkem se vrátilo zhruba 200 vstupenek od diváků, kterým nevyhovoval nově stanovený středeční termín. Poslední lístky z této kvóty zmizely z klubového obchodu krátce před jedenáctou dopolední. Domácí sektory tak budou naplno zaplněny, velký zájem o vstupenky hlásí také hosté z Edenu. Těšit se tak můžeme na návštěvu přesahující jedenáct tisíc fanoušků,“ říká k aktuální situaci tiskový mluvčí klubu Pavel Pillár.

„V tuto chvíli se již vstupenky prakticky nevracejí, ačkoliv fanoušci mají tuto možnost až do úterních 17 hodin v klubovém fanshopu. Prodej je již však v každém případě definitivně uzavřen, lístky na duel se Slavií nebudou k dispozici. Případné vrácené vstupenky z úterního odpoledne využije Viktoria pro potřeby svých mládežnických celků,“ doplnil Pillár. 

Naopak vstupenky na utkání s Libercem jsou nadále k dispozici. Fanoušci si na nedělní duel se Slovanem mohou zajistit lístky také přímo ve středu v Doosan Areně. Pokladny budou vstupenky na Liberec nabízet jak před utkáním se Slávií, tak také cca 45 minut po jeho skončení. Nadále je k dispozici také prodej online a kompletní systém předprodejních míst Plzeňské vstupenky,“ zakončil Pillár.