Puma banner vlevo
Viktoriáni dorazili do Larnaky, přivítalo je horké letní počasí
23.08.2017
FCVP
Poháry

Viktoriáni dorazili do Larnaky, přivítalo je horké letní počasí

Ve středu ráno vyrazili hráči Viktorie Plzeň z pražského hotelu na Letiště Václava Havla, odkud se okolo půl desáté vydali přímo do Larnaky. Po zhruba třech a půl hodinách strávených v letadle dorazili hráči na největší kyperské letiště, z nějž zamířili přímo na hotel.

V Larnace je přivítalo letní počasí, při příletu panovala v nejstarším kyperském městě vedra okolo 32°C. „S tím jsme ale počítali, takže nás to nijak nepřekvapilo. Myslím si, že nebude problém se tomu přizpůsobit,“ nedělá si z toho velkou hlavu záložník Jan Kopic, který byl včera nominován do reprezentačního týmu na kvalifikační duely s Německem a Severním Irskem.

Po příletu na larnacké letiště zamířil celý tým do autobusu a odjel do vesničky Pervolia poblíž Larnaky, kde je ubytován. Večer poprvé okusí AEK Arenu, kde je na programu oficiální tisková konference a první trénink. Na tiskovou konferenci dorazí společně s trenérem Pavlem Vrbou i obránce Radim Řezník, to nejdůležitější z ní vám přineseme prostřednictvím Twitteru i webových stránek.

Po prvním tréninku v nové aréně, která byla otevřena teprve v říjnu 2016, se plzeňští fotbalisté vrátí zpět na hotel, aby si dopřáli kvalitní odpočinek před zítřejším důležitým zápasem. „Všichni si uvědomujeme, o co jde. Pro postup rozhodně uděláme vše, co bude v našich silách,“ slibuje David Limberský.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Dnes v 19:00 | Muži
FC Viktoria Plzeň
Olympiakos FC