Již v pondělí 30. 4. pokročí Viktoria Plzeň ve svém boji za nejvyšší příčkou aktuálního ročníku Gambrinus ligy a účastí v evropských pohárech. Na domácím hřišti se utká s pražskou Slavií. Na jednom z rozhodujících zápasů povzbudí hráče také modelka Andrea Verešová. Všichni hráči Viktorky se pak, stejně jako Andrea, v předzápasovém nástupu budou stylizovat do podoby ´andělů´ nově připravovaného plzeňského klubu Pantheon.

Již v pondělí 30. 4. pokročí Viktoria Plzeň ve svém boji za nejvyšší příčkou aktuálního ročníku Gambrinus ligy a účastí v evropských pohárech. Na domácím hřišti se utká s pražskou Slavií. Na jednom z rozhodujících zápasů povzbudí hráče také modelka Andrea Verešová. Všichni hráči Viktorky se pak, stejně jako Andrea, v předzápasovém nástupu budou stylizovat do podoby ´andělů´ nově připravovaného plzeňského klubu Pantheon.

 

Plzeňská Doosan arena se těsně před vypuknutím zápasu se slávisty promění spíše v arénu antických bojovníků. Hráči Viktorky nastoupí na trávník v tričkách právě připravovaného plzeňského music klubu Pantheon a neohroženě se postaví svým soupeřům. Vyjádří tak svůj vztah k Pantheonu. Pokrevní bratrství, věrnost bojovníka. Od této chvíle budou Pantheon podporovat, stejně jako on je. Tímto gestem je podpoří také modelka Andrea Verešové, která oblékne tričko se stejným motivem.  Pantheon se tak stane od tohoto okamžiku hrdým partnerem plzeňského fotbalového týmu. Fandit Plzni bude Andrea společně se svým manželem, se kterým žije nedaleko Plzně. Klub Pantheon nese ve svém znaku anděla a s anděly se budou moci během utkání setkat také fanoušci Viktorky přímo na stadionu. V publiku mezi diváky budou procházet andělsky krásné hostesky.

 

 

Nově vznikající hudební klub Pantheon bude sídlit v blízkosti Americké třídy. Bude vynikat unikátním konceptem, exkluzivním designovým vybavením a na míru vytvořenou hudební aparaturou. Originální zvuková aparatura hudebního klubu Pantheon bude vytvořena od studia, které vybavuje nejznámější hudební kluby světa a dokonce spolupracovalo s britskou královskou rodinou při zajišování aparatury na narozeninovou oslavu královny Alžběty II.

Hudební klub Pantheon bude disponovat uzavřeným VIP loungem, který poskytne prostor pro zábavu náročnějším hostům a pohodlné útočiště pro známé tváře.

Music klub Pantheon si klade za cíl poskytnout dokonalé zázemí pro oslavy každého nového vítězství FC Viktoria Plzeň.

Dvě taneční scény. Nejlepší DJs. Nejkrásnější tanečnice. Párty, co Vám berou dech. Najdi i Ty svého anděla v novém music klubu Pantheon od září v Plzni.