V sobotu 7. března se v plzeňské Doosan Areně znovu půjde na fotbal. Domácí Viktoria bude v rámci 19. kola Synot ligy hostit Slavii Praha. Vstupenky na zápas s tradičním soupeřem Západočechů lze zakoupit od středy 25. února.

Vzhledem k rizikovosti utkání nebude možné využít k zajištění vstupenky internetový prodej. K dispozici všem fanouškům bude předprodej pomocí distribučních míst plzeňské vstupenky v Plzeňském kraji (seznam ZDE). Zajistit si vstupenky do sektorů určených domácím příznivcům tak nebude možné v Praze ani jiných regionech vyjma Plzeňského kraje. Samozřejmostí zůstává prodej ve Viktoria shopu, jenž se svým zákazníkům otevře ve své standardní otevírací době 9 – 17 hodin. V případě, že celková kapacita Doosan Areny nebude vyčerpána už v průběhu předprodeje, bude možné zajistit si vstupenky i dvě hodiny před začátkem zápasu na pokladnách u vstupu do Pallovy ulice a za severní tribunou.

Fanoušci Slavie Praha budou mít možnost zakoupit si vstupenky na zápas v Plzni pomocí distribučních kanálů pražského klubu.

„Těší nás, že i přes zimu neutichla v Plzni fotbalová euforie. Věříme, že naši fanoušci vytvoří znovu skvělou atmosféru, jako tomu bylo při úvodním utkání s Českými Budějovicemi a poženou nás za ziskem dalších tří bodů,“ říká obránce Václav Procházka.