​Viktorii Plzeň čeká v dalším kole Synot ligy utkání na hřišti Slavie Praha. Do hlavního města přijede podpořit červeno-modrý tým jistě početná výprava fanoušků. Vstupenky na venkovní střetnutí s tradičním soupeřem v ceně 160 Kč bude možné zakoupit ve Štruncových sadech.

Lístky na zápas, který bude hostit Eden Arena v pražských Vršovicích, si všichni fanoušci mohou zajistit do pátku 22. července přímo ve fanshopu ve Štruncových sadech v jeho standardní otevírací době 9 - 17 hodin. Kromě možnosti nákupu přímo v západočeské metropoli mohou příznivci Viktorie Plzeň využít pro pražský zápas internetového předprodeje, v rámci kterého lze zakoupit i vstupenky přímo do plzeňského sektoru. Vytištěnou e-vstupenku s čárovým kódem je nutné předložit při vstupu na stadion.

Slavia Praha zřídí pro fanoušky ze západu Čech pokladnu také v den utkání. Sloužit bude ovšem pouze pro drobný doprodej vstupenek. „Doporučujeme všem fanouškům, kteří se chystají na zápas se Slavií, aby si zajistili vstupenky ve Štruncových sadech nebo přes internetový prodej s dostatečným předstihem. Slavia zvolila dynamický model prodeje vstupenek a lístky zakoupené v den utkání budou oproti předprodeji dražší. Fanoušci, kteří nechají nákup lístků na poslední chvíli, zaplatí v den utkání (a to jak v Edenu, tak i přes internetový prodej) za vstupenku 190 korun,“ vysvětluje tiskový mluvčí Viktorie Plzeň Pavel Pillár.


Prodejní časy vstupenek na zápas SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň:

20. 8. St Fanshop 9:00 – 17:00

21. 8. Čt Fanshop 9:00 – 17:00

22. 8. Pá Fanshop 9:00 – 17:00

23. 8. So Eden Arena 18:30 – 20:15