Rovněž na sobotní domácí utkání s Mladou Boleslaví čeká na fanoušky nový klubový bulletin Viktorián. Ten je, stejně jako při přecházejících zápasech, slosovatelný a jeho prostřednictvím můžete vyhrát jedinečné ceny.

Rovněž na sobotní domácí utkání s Mladou Boleslaví čeká na fanoušky nový klubový bulletin Viktorián. Ten je, stejně jako při přecházejících zápasech, slosovatelný a jeho prostřednictvím můžete vyhrát jedinečné ceny.

 

Jedním z redakčních lákadel bude tentokrát rozhovor s dalšími talentovanými mladíky, kteří se díky svým výkonům a v dresu Viktorie, či některém z mládežnických reprezentačních výběrů, dostali do hledáčku hlavního trenéra Pavla Vrby. „Fotbal máme v rodině. Hrával ho dříve děda i táta, který mě k němu také přivedl. Odmalička jsem s ním byl na hřišti a on se mnou individuálně trénoval,“ popisuje své fotbalové začátky Martin Sladký. Tím druhým je Michael Krmenčík, který v obsáhlém rozhovoru poodhalil svá tajná přání. „Chtěl bych to dotáhnout s Viktorkou na titul a toužím po tom, abych se stal platným členem týmu. Přeji si také, abych nasbíral další reprezentační starty.“

Chybět samozřejmě nebude představení nového klubového loga a program letošních stých oslav od vzniku klubu. „V průběhu následujících týdnů budou fanouškům představeny mimo jiné zbrusu nové dresy pro nadcházející sezonu, nová hymna klubu nebo připravovaná knižní publikace mapující fotbalové století plzeňské Viktorie,“ vysvětlil plány klubu jeho generální manažer Adolf Šádek. Samozřejmostí je představení soupeře, reportáže z minulých zápasů, novinky z juniorky, mládežnických týmů, ale i ženského fotbalu.

Těšit se tak můžete nejen na věcné předměty od Viktorky, ale i zajímavé ceny od generálního partnera klubu - společnosti ŠKODA POWER A DOOSAN COMPANY. Ceny, v podobě iPodu, fotoaparátu Panasonic, či celoroční permanentky, si výherci převezmou během poločasové přestávky.

Přejeme příjemné čtení, magazín za tradičních 19 Kč si můžete zajistit u všech vchodů a kolportérů.