Stejně jako v minulosti, i tentokrát připravila FC Viktoria Plzeň u příležitosti domácího utkání Gambrinus ligy, ve kterém do Doosan Areny zavítá Slavia Praha, klubový bulletin VIKTORIÁN. I tentokrát bude časopis slosovatelný a pro výherce budou během poločasové přestávky připraveny zajímavé ceny.

Stejně jako v minulosti, i tentokrát připravila FC Viktoria Plzeň u příležitosti domácího utkání Gambrinus ligy, ve kterém do Doosan Areny zavítá Slavia Praha, klubový bulletin VIKTORIÁN. I tentokrát bude časopis slosovatelný a pro výherce budou během poločasové přestávky připraveny zajímavé ceny.

 

 

V létě roku 2008, kdy přišel do Viktorie, se okamžitě stal nejen kapitánem týmu, ale i jeho hlavou, mozkem, a duší, nechyběl u žádného velkého úspěchu. Řeč je o Pavlu Horváthovi, od jehož příchodu na zápas Čech v červenci uplyne pět let. „V tu dobu jsem tu znal jenom pár hráčů a doufal, že mužstvo bude mít potenciál, abychom si zkusili zahrát o evropské poháry. To, co se tu semlelo během posledních let, jsem vůbec nečekal,“ vzpomíná na své začátky v Plzni. S tím, že by mohl za Viktorku nastupovat více než pět let, nepočítal.  „Ani v těch nejhezčích snech,“ dodává. „Domnívám se ale, že v současné době se stává z našich úspěchů standard, jsme jimi přejedení. Touto cestou chci říci, že si toho musíme hrozně vážit. To, co se tu nyní děje, není tolik obvyklé. Můžeme se podívat také na ostatní mužstva v české lize – a je to Sparta, Slavie, Liberec – která třeba vyhrála dva roky po sobě titul a další sezónu se hrabala z problémů. Prožíváme již třetí naprosto fantastickou sezónu. Je to však sport a všichni víme, že tento stav nebude trvat věčně. Ale zároveň se budeme snažit, aby nám to vydrželo co nejdéle,“ říká v obsáhlém rozhovoru v bulletinu.

 

Samozřejmostí je představení dnešního soupeře, nahlédneme do historie vzájemných zápasů. Podíváme se rovněž na tým juniorky, přineseme podrobný přehled výsledků mládežnických týmů. Bulletin je slosovatelný a hraje se o zajímavé ceny. Přejeme příjemné čtení, magazín za tradičních 19 Kč si můžete zajistit u všech vchodů a kolportérů.