Během poločasové přestávky v rámci pondělního utkání Gambrinus ligy FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha, bude mít sedm vylosovaných majitelů Viktoriánů možnost zahrát si golf...

Během poločasové přestávky v rámci pondělního utkání Gambrinus ligy FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha, bude mít sedm vylosovaných majitelů Viktoriánů možnost zahrát si golf přímo na hlavním hřišti stadionu ve Štruncových sadech. Soutěžit se bude o 5.000,- Kč.

 

 

Vážení fotbaloví příznivci
o poločasové přestávce pondělního utkání se Slavií jsme pro Vás připravili golfovou soutěž "Nearest to the pin" nebo-li "nejblíže jamce".

Sedm účastníků z řad diváků vylosovaných po ukončení prvního poločasu bude vyzváno na hrací plochu, kde Vám nᚠšéftrenér, golfový profesionál pan Petr Štrougal předvede krátký úder tzv. "chip" do středového kruhu hřiště. Toto místo je velmi podobné golfovému jamkovišti "greenu", uprostřed kterého se nachází jamka s vlajkou.
Samotné soutěži bude předcházet krátká instruktហnaším golfovým trenérem.
Soutěžící, který se ze tří pokusů trefí nejblíže jamky s vlajkou, získává od Golf Parku Plzeň peněžitou výhru 5000,- Kč.

 

 

VᚠGolf Park Plzeň