Frýdek-Místek vs. FCVP U19 1:1
Střelci:
 76. Hlosta (pen.) - 16. Dulík
Hodnocení trenéra Davida Vaněčka: „Vstřelili jsme branku na začátku zápasu, ale bohužel jsme nedokázali přidat druhou a soupeř v druhém poločase vyrovnal z penalty. Chyběla nám kvalita v předfinální a finální fázi.”


Motorlet Praha vs. FCVP U18 1:2
Střelci:
39. Schalek - 22. Kobes, 66. Dvořák 
Hodnocení trenéra Roberta Vágnera: „Zápas se hrál na těžkém podmáčeném terénu a musím říct, že jsme celé utkání byli lepší jak po fotbalové stránce, tak pohybově. Bohužel jsme se opět nevyvarovali jedné chyby v defenzivě a domácí na konci prvního poločasu vyrovnali. Druhý poločas jsme byli velice kvalitní na míči a vstřelili druhý vítězný gól. Musím všechny hráče pochválit za výkon a přístup k utkání.”


Frýdek-Místek vs. FCVP U17 0:3
Střelci:
 22. Holba, 47. Šneberger, 70. Vacek


Motorlet Praha vs. FCVP U16 1:0
Střelci:
71. Šmerda 


Meteor Praha vs. FCVP U15 3:3
Střelci: 
11. Vlašánek, 43. Vlašánek, 68. Petrushevskyi - 46. Konvalinka, 59. Volf (pen.), 75. Volf
Hodnocení trenéra Martina Vísnera: „V utkání jsme především v prvním poločase byli nepřesní během dobývání obrany soupeře, který se zatáhl hluboko na vlastní polovinu a spoléhal na rychlé protiútoky. Bohužel jsme při naší ztrátě míče, neměli dobré postavení a dovolili tak soupeři jít do dvoubrankového vedení, které jsme následně dokázali opět stáhnout. Nicméně jsme se opět nevyvarovali individuální chyby a soupeř šel opět do vedení 2:3, v závěru jsme opět dotáhli na konečných 3:3. Dnes to nebyl dobrý výkon a je třeba být důslednější do defenzivy a více efektivnější do ofenzivy pro další utkání.”


Meteor Praha vs. FCVP U14 1:10
Střelci:
 19. Studený - 12. Hochman, 26. Kovařík, 31. Kovařík, 43. Královec (vl.), 51. Běhounek, 55. Kyklhorn, 56. Běhounek, 65. Běhounek, 68. Hoblík, 76. Hoblík
Hodnocení trenéra Jana Kováře: „V sobotu jsme předvedli dobrý výkon. Dali jsme hodně branek po krásných akcích. Ocenil bych soupeře, který chtěl hrát fotbal a ne jen bránit. Díky naší kvalitě jsme měli hodně šancí a zaslouženě vyhráli.”


Bohemians vs. FCVP U13 5:9
Střelci:
 19. Sekerka, 21. Gerboc, 78. Batěk, 83. Sekerka, 87. Sekerka - 17. Serhiienko, 22. Koura, 22. Šlajs, 36. Hrdina, 45. Serhiienko, 64. Bečka, 66. Hrdina, 75. Dundr, 79. Harrison
Hodnocení trenéra Tomáše Hada: „Hrálo se na menším hřišti s urostlým soupeřem. Kluci si s utkáním poradili dobře. Byli jsme lepší v pohybu bez míče, drželi jsme více míč a celkem snadno jsme se dostávali z pressinku soupeře. Po první vyrovnané třetině jsme Bohemce odskočili herně i výsledkově a zaslouženě vyhráli.”


Bohemians vs. FCVP U12 9:3
Střelci:
 15. Bálek, 18. Arabasz, 31. Herberstein, 33. Herberstein, 51. Frolík, 52. Benkouider, 67. Pylypchuk, 72. Dostál, 74. Grohmann - 53. Bordeniuc, 53. Vodička, 55. Vodička
Hodnocení trenéra Josefa Šnebergera: „Utkání z naší strany bylo daleko plynulejší a fotbalovější než proti Č. Budějovicím. Soupeř vycházel spíše ze zajištěné obrany a my nedokázali zvládat jejich rychlé protiútoky. Kluky i přes nepříznivý výsledek musíme pochválit, soupeře jsme přestříleli, jen je potřeba se zlepšit v efektivitě a vyvarovat se nevynucených chyb."


Slavia vs. FCVP Ženy 7:0
Střelci:
9. Veselá, 27. Nekesa, 35. Nekesa, 42. Růžičková, 44. Šurnovská (pen.), 71. Divišová, 90. Divišová
Hodnocení asistenta trenéra Pavla Hudečka: Utkání pro nás bylo velmi náročné. Snahu ani bojovnost nelze holkám upřít, ale soupeř je kvalitou ještě o kus jinde a když k tomu přijdou i vlastní chyby, je složité pomýšlet na dobrý výsledek. V první půli jsme hráli pomalu a dopustili se chyb, které domácí hráčky trestaly. Druhou půli jsme zvládli o něco lépe, nicméně výsledek je velmi výrazný. Jediné pozitivum pro naše mladé hráčky je zkušenost ze střetnutí s takhle kvalitním týmem. Teď už se soustředíme na sobotní utkání s Baníkem Ostrava.”


Liberec vs. FCVP WU18 4:1
Střelci:
8. Csizmaziová, 30. Opletalová, 41. Rollová, 71. Šafářová - 9. Navrátilová 
Hodnocení trenéra Ondřeje Lokaje: „Proti Liberci jsme nesehráli dobré utkání. Dostali jsme zbytečné góly, kdy jsme nebyli koncentrovaní například při standardních situacích a Liberec nás potrestal prakticky za každou naší chybu. Věřím, že se z utkání poučíme a do dalšího zápasu vstoupíme hlavně myšlenkově v jiném rozpoložení.”