Se slušným úspěchem se vrátili viktoriáni do 13 let z pražského Meteoru, kde skončili třetí na mezinárodně obsazeném turnaji. V sedmi zápasech navíc neinkasovali ani jeden gól ze hry!

Viktoriáni ve skupině změřili síly se Slováckem, Slavií, Motorletem, Újpestí z Maďarska a Vratislaví z Polska. „Ani jednou jsme nepoznali hořkost porážky,“ těšilo trenéra Tomáše Hada. V semifinále se Plzeň utkala se Spartou, ale po remíze 0:0 prohrála na penalty. „Odehráli jsme nejlepší utkání na turnaji, ale bohužel jsme se pak museli spokojit pouze se zápasem o třetí místo,“ dodává Had.

V boji o bronz došlo k derby dvou Viktorií, ta plzeňská se postavila berlínské. Na penalty tentokráte byli šastnější hráči FCVP. Po celý turnaj neinkasovali ani jednu branku ze hry! „Naproti tomu nám ale v posledních utkáních zvlhnul střelecký prach. I tak si kluci třetí místo za své výkony zasloužili,“ zhodnotil působení kouč týmu.

Celkové umístění: 1. Slavia Praha, 2. Sparta Praha, 3. Viktoria Plzeň, 4. Viktoria Berlín, 5. Slovácko, 6. Meteor Praha, 7. Baník Ostrava, 8. Motorlet Praha, 9. Slask Vratislav, 10. Slovan Liberec, 11. Újpest, 12. Lokomotiva Trnava