Chcete sledovat společně zápasy Viktorky i v době, kdy nemůžete být na stadionu? Máte tu možnost! V areálu plzeňského pivovaru je pro vás totiž od restartu soutěže připravena zahrádka Gambrinus.

Speciální zahrádku Gambrinus s velkoplošnou projekcí pro vás chystá restaurace Na Spilce, takže samozřejmostí je výborné občerstvení. Viktoria Plzeň má na místě navíc outletový stánek Viktoria shopu s naprosto jedinečnými cenami za produkty. Dresy za 599, bundy za 599, mikiny za 499 a spoustu dalšího. Levnější už to nikdy nebude!

Zahrádka bude fungovat v době všech nadcházejících plzeňských zápasů v této sezoně, a to jak během venkovních, tak i během domácích. Můžete zde sledovat tedy jak středeční zápas na Baníku (18:00), tak ten nedělní na Slavii (19:00) a i další zápasy Viktorky.

Další možností, kde sledovat zápasy, je restaurace Klubovka. Zde se dá fandit jak ve vnitřních prostorách, tak v případě dobrého počasí také v těch venkovních.