Šířící se onemocnění v kabině plzeňského týmu znemožnilo odehrání utkání 19. kola se Slavií Praha v původním termínu 7. března. Náhradní termín odloženého zápasu byl stanoven na středu 18. března.

„Po dohodě se zástupci FAČR i Slavie Praha byl zvolen středeční termín především kvůli následujícímu víkendovému zápasu. S ohledem na fakt, že na utkání se Slavií zbývalo už minulý týden jen několik desítek vstupenek, jsme prosazovali pozdější výkop zápasu hraného ve všední den. Odložený duel tak ve středu začne v 18:00 hodin,“ informuje tiskový mluvčí Plzně Pavel Pillár. „Všechny zakoupené vstupenky budou platné také pro náhradní termín. Pokud fanouškům nebude nový termín z jakéhokoli důvodu vyhovovat, mají možnost vrátit ve Viktoria shopu ve Štruncových sadech zakoupený lístek a získat zpět své peníze. Poslední možností k vrácení vstupenky bude úterý 17. března, kdy bude Viktoria shop v provozu do 17:00. V den utkání už nebude možné zakoupené lístky vrátit,“ dodává Pillár.

„Věříme, že ani náhradní termín v podobě středečního podvečera neodradí plzeňské fanoušky od podporování Viktorie v zápase s tradičním soupeřem z hlavního města. Nadále očekáváme skutečný fotbalový svátek,“ uzavírá plzeňský tiskový mluvčí.