Po reprezentační přestávce se opět naplno rozjíždí Synot liga a v rámci 7. kola bude hrát Viktoria Plzeň s Libercem. Obránce David Limberský si v národním dresu užil senzační vítězství nad Nizozemskem, teď už se ale těší na souboj pod Ještědem.


„Po závěrečném hvizdu utkání s Nizozemskem to byly nádherné chvíle, je to parádní výhra a dobrou náladu jsem si přivezl i domů. Už se těším, až opět navléknu plzeňský dres a budeme bojovat o ligové body,“ říká opora reprezentace.

Hráči Viktorie svého pondělního soupeře viděli na videu a podle Limberského se Liberec dostává do formy. „Na první vítězství čekali dlouho, až do 6. kola, ale to že by porazili Ostravu 6:0, asi čekal málokdo. Určitě se zvedají, více bojují a pro nás to nebude jednoduchý zápas,“ zamýšlí se Limberský.

Souboje s Libercem v posledních letech nabízejí fanouškům atraktivní fotbal. Obránce Limberský věří, že i tentokrát se fanoušci nebudou nudit. „Zápasy Plzně s Libercem většinou splňují všechna kritéria pro hezký fotbal pro fanoušky. Doufám, že i tentokrát se budou lidi bavit, ale že po utkání se budou radovat příznivci červenomodrých barev,“ uzavírá David Limberský.

Zápas FC Slovan Liberec – FC Viktoria Plzeň se hraje v pondělí 15. září od 19 hodin.