Už se to blíží! V sobotu 22. února od 16:30 se všichni viktoriáni dočkají prvního domácího zápasu. Pokud ještě nemáte vstupenky, je nejvyšší čas. Vyhrát je můžete například v jedné z hospod Gambrinus. Šanci máte do úterý.

V úterý úderem půl sedmé dorazí do známé plzeňské hospody Baarovky v Plzni na Borech záložník Joel Kayamba a asistent trenéra Marek Bakoš. Celou hodinu budou opečovávat štamgasty, čepovat jim pivo a rozmlouvat s nimi o fotbale. Ale hlavně – přijdou je osobně pozvat na sobotní duel s Příbramí (více informací o akci ZDE).

A na závěr rozdají výhercům vstupenky. Soutěžit o ně můžete ve více než 100 hospodách Gambrinus v Plzni a okolí i vy. Stačí, když u vašeho hostinského slíbíte, že vás zima nezastaví. Zapíšete se na připravený plakát a 18. února večer ti nejvěrnější z vás obdrží lístek na fotbal zdarma. Pozor, máte na to tedy již jen jeden den.

„Pivo jsem ještě nikdy nečepoval, tak doufám, že se to rychle naučím a fanoušci budou spokojeni,“ říká před akcí Joel Kayamba, pro něhož to bude za pípou premiéra. Dorazte Joela podpořit. A hlavně nezapomeňte – v sobotu všichni v hledišti!