9. kolo / Sobota 7. 10. 2017, 10:15 / Slovan Plzeň

SK Kladno

Daněk – Čeliš, T. Keltyčka, Rajtmajer, Falout – Kamenský (20. P. Pracht), Vach – Štauber (45. I. Vonásek), D. Keltyčka (45. D. Pracht), J. Vonásek – Kule (60. Secký).

SK Kladno

Švestka – Bartoš, Šrédl (C), Mysliveček (69. Bokša), Kácl, Pliml (50. Veselý), Justra, Ricci (36. Heler), Duda, Holas (36. Landa), Herčík.

Branky: 18. Falout, 34. J. Vonásek – 34. Herčík, 56. Duda, 66. Veselý, 70. Herčík, Rozhodčí: Bureš – Kostelník, Šimek.

Diváci: 50

Štěpán Havránek (FC Viktoria Plzeň): „První poločas snesl z naší strany ještě nějaké fotbalové měřítko. V 18. minutě vstřelil branku rovnou z rozehrání rohového kopu Falout. Ve 34. minutě po naší hezké, rychlé a kombinační akci přes pravou stranu s následným centrem do vápna soupeře přidal druhý gól Honza Vonásek. Bohužel ještě v téže minutě vstřelil soupeř velice lacinou branku po naší velké individuální chybě – 2:1. Druhý poločas jsme vůbec nezvládli. Navyšoval se počet nevynucených ztrát míče a z naší hry se zcela vytratila herní aktivita i odvaha. Kladno v 56. minutě srovnalo na 2:2 a v posledních minutách utkání přidalo další dvě branky. Musíme sportovně uznat, že si odvezlo zaslouženě 3 body, protože v tomto utkání soupeř chtěl více vyhrát než my. Nás nyní čeká poctivý trénink a reparát tohoto nepovedeného utkání příští týden v Mostě.“