Puma banner vlevo
Permice volný prodej 2

Č. Budějovice - Plzeň 1:3 (1:1)

Juniorka po čtyřech zápasech konečně vyhrála! Vítězný gól dal Bucha
12.11.2018
FCVP
Juniorka - reportáž

Junioři nastoupili v Českých Budějovicích v sestavě s Dominikem Sváčkem a Pavlem Buchou. A druhý jmenovaný se postaral o vítěznou branku, Plzeňští vyhráli 3:1. Další góly přidali Tomáš Arzberger s Václavem Uzlíkem.

15. kolo, pondělí 12. 11. 2018, 13:00, SCM Mladé
Č. Budějovice: Luksch – M. Řezáč, Kočí (C), Tomášek, Krejčí – Čermák (57. Zachař), Tomek – Matoušek, Lindák, Kalousek – Sajčič.
Plzeň: Sváček – Brož, Hranáč, O. Pek, Svoboda – Bucha, Petr (90. Patrovský) – P. Řezáč (59. J. Pek), Pavlík (C) (84. Uzlík), Provod (90. Bartůněk) – Arzberger (66. Pihrt).
Branky: 25. Matoušek – 22. Arzberger, 51. Bucha, 87. Uzlík, ŽK: M. Řezáč – Svoboda, Rozhodčí: Cieslar – Kožár, Pečenka.
Diváci: 40.

Do vedení šla jako první Viktoria Plzeň. Po přímém kopu z dálky pálil po zemi Petr Řezáč, Luksch balon pouze vyrazil a dobíhající Tomáš Arzberger ho dorazil za jeho záda – 1:0. Jenže České Budějovice rychle srovnaly. Michal Řezáč odcentroval na hlavu Jakuba Matouška, jehož pokus Dominik Sváček nezastavil. V závěru úvodního poločasu mohlo domácí Dynamo odskočit do vedení, ale Kalouskovo zakončení skončilo na tyči plzeňské brány.

Druhý poločas zahájili červenomodří tím nejlepším možným způsobem – gólem! V 51. minutě dostal přihrávku do pokutového území Pavel Bucha, který propálil brankáře Matěje Luksche. Domácí celek se snažil vyrovnat, viktoriáni však své vedení drželi. A v 87. minutě ho dokonce navýšili, tři minuty po svém příchodu na hřiště se prosadil Václav Uzlík po přihrávce Lukáše Provoda!

Juniorka tak po čtyřech zápasech konečně zvítězila, v Českých Budějovicích uspěla 3:1!

Foto: Michal Bártík

Fotogalerie

       
 

Související články

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál