Puma banner vlevo
Permice volný prodej 1

Horní Heršpice - Plzeň 2:2 (1:2)

11. kolo, sobota 16. 3. 2019, 16:30, Technická, VUT
Horní Heršpice: Horáčková – Kukučová, Andujar, Haklová (45. Pušková), Oshima, Chlápková, Žemberyová, Mazúchová (83. Botková), Dianišková, Krištofová, Ondřejková.
Plzeň: Holíková – Kotrčová, Tauberová, Ondrášková, Pacandová (46. Nehodová), A. Radová (46. Knödlová), Šlajsová, Markelová, Nesvedová, Mrázová, Mášová (65. Karasová).
Branky: 3. Mazúchová, 57. Andujar – 28. Šlajsová, 36. Mrázová, ŽK: Žemberyová, Pušková – Markelová, Rozhodčí: Soukupová – Koryčanská, Žáková.
Diváci: 75.

Hodnocení trenéra

Lukáš Růžička (FC Viktoria Plzeň): „I když jsme si jeli pro 3 body, vezeme z Brna 1 bod. Začátek nám mohl vyjít skvěle, ihned v první minutě jsme měli stoprocentní šanci, ale neproměnili jsme a z následného brejku nás soupeř potrestal a vedl 1:0. V následujících 20 minutách jsme hráli moc zbrkle a těžko jsme se dostávali k bráně soupeře. Ve 28. minutě Mášová našla průnikovou přihrávkou Šlajsovou, která srovnala. Ve 36. minutě jsme zvýšili na 2:1 po standardní situaci, kterou jsme si přes týden připravovali. Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil, sice jsme si vytvořili o trochu více šancí než soupeř, ale vlastními chybami jsme se opět připravili o vítezství. Může nás mrzet neproměněný nájezd, tyč a břevno z rohů a nepohlídané ofsajdy. Teď se musíme soustředit na další dva klíčové zápasy, které rozhodnou, zda budeme v první čtyřce, nebo ve druhé.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál