Puma banner vlevo
Permice volný prodej 2

Vyšehrad - Plzeň 2:3 (0:0)

7. kolo, neděle 23. 9. 2018, 12:15, Mikuláše z Husi
Vyšehrad: Klomínek – M. Šticha, Přech (87. Vlček), Stanislav, Herden, Mlejnek, Kankara (55. Melíšek), Petrach (C) (83. Janík), Sejdia, Chomyn (57. Douša), Vodrážka.
Plzeň: Ivanič – Karásek (88. Janča), Vacek, Ferko, Oravec – Vanc, Holík (73. Planeta), Sojka – Málek (73. Š. Šticha), Jedlička (C) (64. Agapkin), Aubrecht (70. Nedvěd).
Branky: 63. Přech, 68. Sejdia – 48. Aubrecht, 55. Jedlička, 71. Málek, ŽK: Petrach, Stanislav, Rozhodčí: Opočenský – Laštovička, Kohout.
Diváci: 55.

Hodnocení trenéra

Josef Parlásek (FC Viktoria Plzeň): „Odehráli jsme další těžké utkání proti fyzicky vyspělejšímu soupeři. V prvním poločase jsme se dostali k několika zajímavým situacím před soupeřovou brankou, ale bohužel gól jsme nevstřelili. Vydařil se nám vstup do druhého poločasu, ve 48. minutě jsme se ujali vedení a v 55. minutě jsme přidali druhou branku. Bohužel o několik minut později jsme špatně dohráli standardní situaci soupeře a inkasovali jsme. V 68. minutě se soupeři povedlo vyrovnat střelou ze střední vzdálenosti, které však předcházelo špatné zpracování míče našeho obránce. Nicméně mužstvo ukázalo sílu a charakter a v 71. minutě jsme vstřelili vítězný gól. V závěru se soupeř snažil vyrovnat, tak se nám nabízely brejkové situace, bohužel jsme již nedokázali žádnou využít. Mužstvo zaslouží pochvalu za nasazení a přístup k utkání.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál