Puma banner vlevo
Permice volný prodej 1

Příbram - Plzeň 0:1 (0:1)

30. kolo, středa 17. 4. 2019, 11:00, Na Litavce UMT
Příbram: Melichar – Benda, Mezera, Jelínek, Jílek (74. Ptáček), Obdržal, Budínský, Sirotek (46. Nezník), Belej, S. Gabriel (46. Vavruška), Puchmertl.
Plzeň: Bleha – Halász, Š. Gabriel, Strmiska, Žilák – Fišer (85. Petrmichl), Ruda, Kuhajda (75. Kodýdek) – Vrba, Pecháček, Václavík (75. Koranda).
Branka: 45. Fišer, ŽK: Bleha, Rozhodčí: Vlček – Vyhnanovský, Machýček.
Diváci: 80.

Hodnocení trenéra

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „Příbram patří mezi lepší týmy soutěže. V prvním poločase, asi kromě začátku, jsme měli více ze hry, jen jsme se gólově neprosazovali. Byly z toho spíše jen centry do vápna, a tak jsem kluky nabádal, že může rozhodnout standardka. Na konci první půle jsme z jedné dali gól, což nás pomohlo. Ve druhém poločase jsem chtěl, abychom do toho nešli jak v Českých Budějovicích. Zvládali jsme to, chyběla ovšem trochu větší pohotovost. Pak jsme prostřídali a domácí nás trochu zatlačili, měli nějaké šance, my hrozili z brejků, ale bohužel jsme je nevyřešili ani do střely, což mě mrzí. Gól na 2:0 by nás uklidnil, ale kluci do toho zápasu dali všechno a jsem rád, že po třech prohraných zápasech slavíme venkovní výhru bez obdržené branky. Kluci to odmakali, patří jim dík.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál