Puma banner vlevo
Permice volný prodej 1

Plzeň - Olomouc 1:2 (1:1)

18. kolo, sobota 23. 3. 2019, 13:15, Luční
Plzeň: Kubíček – Šoul, Kolerus, Petržílka, Votava (77. Řezníček) – Vostárek, Pešek, Novický (73. Jedlička) – Renza (73. Prokop), Krátký, Kronus)
Olomouc: R. Vítek – F. Vítek (46. Vybíral), Vymětalík, Galus (85. Kašpárek), Judas, Raclavský (78. Špatný), Daněk (90. Bílý), Nováček, Slavíček, Uriča (76. Corriero), Černý.
Branky: 9. Renza – 28. Galus (pen.), 50. Raclavský, ŽK: Pešek, Krátký – Nováček, Bílý, Rozhodčí: Severýn – Melichar, Trska.
Diváci: 30.

Hodnocení trenéra

Ondřej Šiml (FC Viktoria Plzeň): „Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Byli jsme aktivní jak v útočné, tak v obranné fázi. Vytvořili jsme si nebezpečné situace, které se nám nepodařilo dotáhnout ke vstřelení branky. Nakonec jsme přeci jen šli do vedení po centru Filipa Renzy, který zapadl přímo do branky. Bohužel Olomouc srovnala ve 28. minutě z penalty. Úvod druhého poločasu se nám nevydařil, Olomouc byla důraznější a v 50. minutě se dostala do vedení. Poté se hra otevřela, snažili jsme se zápas otočit a soupeř neustále hrozil protiútoky, ale žádná branka už do konce zápasu nepadla, a tak jsme zápas prohráli.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál