Puma banner vlevo
Permice volný prodej 1

Slavia - Plzeň 1:0 (1:0)

18. kolo, neděle 7. 4. 2019, 14:00, Vladivostocká
Slavia: Slavata – Beránek (65. Fatrdle), Samek, Měkota, Labík, Kričfaluši (56. Sládek), Š. Beran, Zapletal (46. Čermák), Ambros, Körbler (38. Trédl), Jinoch (38. T. Beran).
Plzeň: Vlček – T. Keltyčka, Vach, Doubek, Falout, Štauber (54. Rajtmajer), D. Pracht (44. Rádl), J. Vonásek (36. Kamenský), Prokop, Čeliš, Kule.
Branka: 21. Körbler, ŽK: Ambros, Kričfaluši, Beránek, Š. Beran – T. Keltyčka, Rozhodčí: Maiello – Kolář, Pravda.
Diváci: 30.

Hodnocení trenéra

Štěpán Havránek (FC Viktoria Plzeň): „O kvalitě soupeře netřeba hovořit. Hrál se velmi svižný fotbal, přičemž soupeř potvrzoval své kvality hlavně v držení míče. Nám se naopak po zisku míče moc nedařilo a zbytečně jsme chybovali a jednoduše míč soupeři odevzdávali. Gól jsme dostali po tečované střele domácího hráče. Druhý poločas byl z naší strany lepší, hra se více vyrovnala, nicméně šanci na vyrovnání jsme si nevytvořili. Výsledek odpovídá dění na hřišti, Slavia byla prozatím nejlepším týmem, se kterým jsme v jarní části sezony hráli. Potěšující je kvalita obranné hry celého mužstva. V ofenzivě máme nedostatky, které si rozebereme na videu a věříme, že příště to bude směrem dopředu lepší.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál