3. kolo / Středa 23. 8. 2017, 17:15 / SK Slovan Plzeň

(1:0)

Bohemians Praha 1905

Kunesch – Prokop (36. J. Vonásek), Čermák, T. Keltyčka, Vinš (36. Mertl) – Kamenský, Falout (36. P. Pracht) – Čeliš, D. Pracht (36. Rádl), Doubek – D. Keltyčka (36. Štauber).

Sedlmajer – Burda (64. Šurýn), Benček, Hruška, Petránek (56. Hodík), Skořepa (C), Pomahač, Koutecký, Michálek (36. Vondra), Bělaška (36. Košteyn), Vajgl.

Branky: 4. Čeliš, 63. Doubek, 70. Štauber (pen.) ŽK: ČK: Rozhodčí: Šlajs – Bogdan, Kašpar.

Diváci: 50

Štěpán Havránek (FC Viktoria Plzeň): „Již ve 4. minutě jsme šli do vedení zásluhou Marka Čeliše po hezké rychlé akci z naší levé strany. V průběhu prvního poločasu byla hra vyrovnaná ve středu hřiště. Nicméně je potřeba sportovně uznat, že soupeř měl více brankových příležitostí. Dvakrát nás dokonce zachránila konstrukce branky. Ve druhém poločase jsme chtěli být důslednější v bránění a v útočné fázi zpřesnit naši kombinaci. Myslím, že se nám toto podařilo a po další pěkné brance Martina Doubka a proměněném pokutovém kopu Adama Štaubera jsme nakonec zvítězili 3:0. Mužstvo ukázalo soudržnost a bylo radost se koukat, jak kluci táhnou za jeden provaz. Herně potřebujeme nᚠherní styl zdokonalit ve smyslu přesnosti a načasování na sebe navazujících herních činností.“