3. kolo / Sobota 25. 8. 2018, 16:45 / Řepčín

3:2

(3:0)

R. Vítek – Sklenář, F. Vítek, Vymětalík (54. Raclavský), Šíp (89. Šubrt), Galus (C) (79. Dittmer), Kašpárek (70. Špatný), Judas, Daněk, Nováček (86. Liďák), Černý.

Šulc – Koželuh, Kolerus (C), Petržílka, Šimek – Vostárek, Novický, Tesař (57. Pešek) – Votava (61. Královec), Kortan (86. Řezníček), Kronus.

Branky: 29. Galus (pen.), 32. Daněk, 34. Galus – 55. Kolerus (pen.), 62. Kronus, ŽK: Novický, Kolerus, Rozhodčí: Škrobák – Mojžíš, Slováček.

Diváci: 100

Ondřej Šiml (FC Viktoria Plzeň): „Od úvodního písknutí jsme byli lepším týmem. Drželi jsme míč a byli jsme schopni se prokombinovat až do zakončení, vytvořili jsme si i pár zajímavých příležitostí, které jsme bohužel neproměnili. Ve 29. minutě byl proti nám nařízený pokutový kop, který soupeř proměnil. V tu chvíli jsme znervózněli, chtěli rychle vyrovnat a udělali jsme další chyby, kterých Olomouc využila a přidala další dva góly. Až po třetí obdržené brance jsme se zklidnili a začali zase hrát svůj fotbal. Do poločasu jsme si vytvořili ještě jednu šanci, kdy po centru ze strany zakončoval hlavou LukᚠVostárek, ale brankáře nepřekonal. Druhý poločas se převážně odehrával v naší režii, po deseti minutách jsme tentokrát kopali penaltu my, a Jan Kolerus snížil na 3:1. V 62. minutě přidal další gól Adam Kronus, ale i přes velké úsilí celého týmu a další střelecké pokusy se nám nepodařilo vstřelit vyrovnávací branku. A tak jsme bohužel prohráli 3:2.“