9. kolo / Neděle 7. 10. 2018, 13:15 / Městský stadion

2:6

(1:3)

Lichtenberg – Chládek (66. Roháček), Vlk, Rulc (62. Smejtek), Snížek, Coňk, Kadlec, Kohout (46. Tichý), Novotný (74. Pešta), Svoboda (46. Pažout), Pechanec (C).

Kubíček – Koželuh, Kolerus (C), Petržílka (78. Řezníček), Šimek – Vostárek, Novický, Královec (66. Pešek) – Renza, Krátký (66. Patrovský), Kronus (78. Kortan).

Branky: 38. Novotný, 82. Pešta – 11. Renza, 20. Krátký, 40. Kronus, 62. Krátký, 69. Patrovský, 77. Renza, ŽK: Krátký, Rozhodčí: Hádek – Šimáček, Matoušek.

Diváci: 80

Ondřej Šiml (FC Viktoria Plzeň): „V úvodu zápasu jsme měli špatný pohyb a soupeř držel lépe míč. Asi od 10. minuty jsme se dostali do tempa a hned v 11. minutě vstřelil úvodní gól Filip Renza, druhý gól dal Kryštof Krátký po chybě soupeře. Ve 38. minutě soupeř snížil po rohovém kopu. My jsme ale za dvě minuty zvýšili na 3:1, když po pěkné akci dorážel míč do prázdné branky Adam Kronus. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře. Vytvářeli jsme si nebezpečné akce a v 62. minutě přidal gól na 4:1 Kryštof Krátký po dobré kombinaci s Filipem Renzou. O 7 minut později se pěknou střelou prosadil Martin Patrovský a v 77. minutě po rychlém přenesení hry vstřelil svůj druhý gól v zápase Filip Renza. Soupeř v závěru upravil výsledek na konečných 2:6.“