12. kolo / Sobota 27. 10. 2018, 13:15 / SC Horní Počernice

3:1

(2:1)

Fülöp – Neruda, Leitl, Šimoník (82. Behenský), Toula, Rigo (75. Šubert), Douděra (88. Gajdošík), Křišan, Hrubeč, Kopáček (C), Kneifel (51. Kulhavý).

Drda – Šoul, Kolerus (C), Řezníček, Petržílka – Novický (85. Královec), Vostárek, Tesař (63. Pešek) – Renza, Krátký (70. Patrovský), Kronus (85. Kortan).

Branky: 26. Toula, 33. Kneifel, 60. Rigo – 42. Kronus, ŽK: Kopáček – Petržílka, Rozhodčí: Vnuk – Myška, Hocek.

Diváci: 52

Ondřej Šiml (FC Viktoria Plzeň): „O víkendu jsme sehráli hodně bojovné a soubojové utkání se Slavií. Nevydařil se nám vstup do zápasu. Prohrávali jsme osobní souboje a nemohli se dostat z tlaku soupeře. Po zisku jsme byli zbrklí a kazili jsme. Od 10. minuty se hra celkem vyrovnala, my i Slavie jsme si vytvořili po jedné šanci, ale ani jeden tým šanci nevyužil. Ve 26- minutě jsme dostali laciný gól. A ve 33. minutě soupeř zvýšil na 2:0 po naší špatné souhře v obraně. Před poločasem se nám podařilo snížit na 1:2 po zisku míče a následné akci Filipa Renzy do prázdné branky dával gól Adam Kronus. Druhý poločas byl vyrovnaný, možná jsme v úvodu byli i aktivnější, ale nedařilo se nám prosadit v útočné třetině. Naopak v 60. minutě Slavia využila naší chyby a zvýšila na 3:1. Hned o minutu později jsme si vytvořili velkou šanci, kterou jsme neproměnili. Do konce zápasu jsme se už k ničemu nedostali.“