6. kolo / Neděle 16. 9. 2018, 14:00 / TJ Sokol Raková

(0:3)

FK Baník Sokolov

Langr – Šticha (46. Štůla), Vacek, Ferko, Oravec – Vanc, Sojka, Krůta (84. Brož) – Nedvěd (60. Titl), Jedlička (C) (72. Holík), Aubrecht (79. Prokop).

Kondelčík – Hašek (63. Surmaj), Šoustek, Kolář, Peška, Friml, Nedbalý (75. Poupě), Stehlík, Bílek (C) (50. Slezák), Kavka, Stařík.

Branky: 54. Krůta, 56. Krůta – 1. Peška, 9. Bílek, 13. Kavka, 46. Peška, ŽK: Kolář, Friml, Rozhodčí: Hodek – Sladký, Burda.

Diváci: 80

Josef Parlásek (FC Viktoria Plzeň): „Proti Sokolovu jsme měli katastrofální vstup do utkání a po sérii chyb jsme ve 13. minutě prohrávali 0:3. Od třetí inkasované branky jsme začali soupeře přehrávat, bohužel jsme byli nekvalitní v předfinální fázi, potažmo v zakončení, a tak první poločas skončil 0:3. Do druhého poločasu jsme šli s cílem co nejdříve vstřelit kontaktní gól, bohužel jsme ve 30. sekundě, opět po individuální chybě, inkasovali 4. gól. V 54. a v 56. minutě se nám po pěkných akcích podařilo snížit na rozdíl 2 branek, nicméně vyrovnat se nám již nepodařilo, by jsme si vynutili převahu a soupeře jsme přehrávali. Opět jsme několikrát selhali v předfinální fázi a zakončení. Soupeř vstřelil 4 góly, my pouze 2, a tak je vítězství Baníku zasloužené. Doufejme, že toto utkání bude pro naše hráče cennou zkušeností a dokážou se z chyb ponaučit.“