10. kolo / Neděle 18. 11. 2018, 12:45 / 33. ZŠ

Žížková – Šotová, Sutnarová (C), Kozlíková, Švecová, Rancová, Alexová, Herbrychová, Vojtová, Gotthardtová, Zahradníková, Šottová, Cinková.

Melounová – Mandelíková, Pírková, Jedličková (C), Hlaváčová, Hladová, Bělíková, Štiková, Borovičková, Dytrtová, Motyčková, Kvochová.

Branky: Gotthardtová 2, Sutnarová – Hlaváčová 5, Rozhodčí: Mifková.

Diváci: 65

Petr Žížek (FC Viktoria Plzeň): „Čekal nás důležitý zápas, pokud bychom ho zvládli, dostali jsme se na druhé místo. Hned v prvních třech minutách jsme se dostali minimálně do dvou jasných gólových příležitostí, ale bohužel jsme neproměnili ani jednu. Soupeř potom využil našich chyb a místo vedení jsme prohrávali 0:3. Poločas skončil 0:4. Druhý jsme začali stejně jako první a tentokrát jsme vstřelili branky a snížili na 2:4. Soupeř si zbytek zápasu pohlídal a udržel vítězství. Po herní stránce jsme soupeře přehrávali, bohužel nás stál lepší výsledek neproměňování šancí. Po podzimní části jsme na třetím místě. Musíme zapracovat na zlepšení kvality v zakončení a v přesnosti přihrávek.“