17. kolo / Sobota 16. 3. 2019, 15:15 / Na Stoupách

1:2

(0:1)

Vlček – Vrána, Trinh, Černý, Luňáček, Jonᚠ(46. Pavlík), Savi, Nehyba (55. Vodička), Novotný, Franěk, Němeček.

Šulc (55. Kubíček) – Renza, Kolerus, Řezníček, Petržílka – Vostárek, Pešek, Novický (71. Tesař) – Krůta, Krátký, Kronus (71. Královec).

Branky: 63. Vodička – 37. Krátký (pen.), 66. Kronus, ŽK: Šulc, Řezníček, Rozhodčí: Denev – Vaňkát, Buček.

Diváci: 100

Ondřej Šiml (FC Viktoria Plzeň): „Po většinu zápasu jsme měli více ze hry. Hráli jsme do zatažené a dobře organizované obrany soupeře. My jsme se jí snažili překonat, ale někdy jsme byli zbytečně zbrklí a kombinace se nám úplně nedařila. Když se nám to povedlo, tak soupeř naše akce dokázal na poslední chvíli ubránit. Ve 38. minutě po rychlé akci byl ve vápně faulován Milan Krůta a následnou penaltu proměnil Kryštof Krátký. Ve druhém poločase jsme z mého pohledu zlepšili kombinaci a i díky tomu jsme byli nebezpečnější než v prvním poločase. Místo toho abychom zvýšili na 2:0 v nᚠprospěch, tak soupeř dokázal po brejku vyrovnat na 1:1. O tři minuty déle jsme vstřelili druhý gól, kdy se na lajně uvolnil LukᚠVostárek a Adam Kronus jeho přihrávku nadvakrát doklepl do brány. Do konce zápasu jsme měli ještě dvě šance, ale ani jednu jsme nedokázali proměnit.“