Nadst. / Sobota 18. 5. 2019, 09:45 / Horní Měcholupy

2:3

(0:2)

A. Kroupová – Krejčová, Dixová, Zikánová, Sýbková, Krůtová, Vantová, Ciznerová, L. Kroupová, Bartošková, Pořízková, Kučerová, Zrcková

Červenková, Žížková – Šotová, Sutnarová, Kozlíková, Košiková, Rancová, Alexová, Vojtová, Navrátilová, Gotthardtová, Zahradníková, Švecová

Branky: 46. L. Kroupová, 52. L. Kroupová – 5. Sutnarová, 20. Sutnarová, 34. Košiková, Rozhodčí: Navara.

Diváci: 50

Petr Žížek (FC Viktoria Plzeň): „Čekal se vyhrocený zápas, když první utkání bylo přerušeno pro silný d隝 za stavu 3:1 pro nás. Byli jsme v prvním poločase jasně lepším týmem a brzy se ujali vedení 1:0, kdy se prosadila Sutnarová. Dále jsme kontrolovali hru a dostávali jsme se do brankových příležitostí, ale domácí brankářka předvedla několik pěkných zákroků. Ve 20. minutě předvedla výborně hrající Sutnarová individuální akci, kdy si krásně přehodila obránce a s přehledem zvýšila na 2:0. Druhý poločas začala Slavia větší aktivitou, kdy nás při jejich šancích podržela brankářka. Poté se podařilo vstřelit branku Košikové na 3:0, bohužel jsme se přestali soustředit na zápas a domácí se dostali do brejku a snížili na 1:3. Pár minut potom to bylo 2:3, kdy domácí kopali penaltu a nadvakrát překonali naši brankářku. Dále jsme se bránili náporu domácích, ale důležité vítězství jsme udrželi. Děkuji hráčkám za dobře odvedenou práci v zápase.“