6. kolo / Sobota 19. 10. 2019, 10:00 / Horní Měcholupy

8:2

(8:1)

Kroulíková – Bendová, Freislerová, Goretkiová, Janíková, Kostohryzová, Kozáková, Krejčová, Mayerová, Skálová, Trachtová, Ciznerová, Kutilová, Svobodová, Sýbková

Polívková, Červenková – Jančová, Sutnarová, Märzová, Hamplová, Mifková, L. Šottová, Švecová, Novotná, Cinková, Tóthová, Rancová, P. Šottová, Váchalová, Kuboušková, Košiková

Branky: 9. Goretkiová, 10. Freislerová, 11. Janíková, 13. Freislerová, 19. Freislerová, 25. Freislerová, 27. Kozáková, 38. Trachtová (pen.) – 17. Košiková, 42. Sutnarová, Rozhodčí: Štěrba

Diváci: 68

Milan Lukeš (FC Viktoria Plzeň): „Do utkání jsme vstoupili hodně špatně, jen za první tři minuty pokazily naše holky pět přihrávek. Přílišný respekt a nervozita nás provázela celým prvním poločasem a soupeř naše chyby trestal vstřelenými brankami. Nám se podařilo vstřelit jednu branku z ojedinělého protiútoku, proto poločasové skóre bylo 8:1. Do druhého poločasu nastoupilo z naší strany jakoby nové družstvo, nervozitu a respekt jsme nechali v šatně a druhý poločas vyhráli 0:1. Slavia po celé utkání hrála opravdu kvalitně a já jen pevně doufám, že se naše holky poučí s průběhu druhého poločasu a zjistí, že se i s takto kvalitními hráčkami dá odehrát vyrovnané utkání.“