7. kolo / Neděle 22. 9. 2019, 12:45 / SK Slovan Plzeň

(3:1)

FK Slavoj Vyšehrad

Sutr (48. Šilhavý) – Sivák, Lemon, Šlegel (41. Toman), Honomichl (48. O. Růžička), Benajtr, Dulík, K. Kardoš, Chalupa, Paidar (41. D. Kardoš), Volfík

Nosek – Buccheti, Gálik, Müller, Tesař, Ahizan, Mohammed (59. Pelikán), Kazda, Kheil, Natanael (59. Horník), Schrank (48. Klecker)

Branky: 3. Honomichl, 21. Dulík, 22. Lemon, 48. Volfík, 60. O. Růžička, 69. Dulík, 70. Chalupa, 73. Toman – 9. Müller, Rozhodčí: Paták – Burda, Nesvadba

Diváci: 55

Štěpán Havránek (FC Viktoria Plzeň): „Utkání s Vyšehradem jsme zvládli. Začátek byl sice z naší strany nervózní, ale postupem času jsme se uklidnili a začali hosty přehrávat. Vytvářeli jsme si také dostatek brankových příležitostí. Poprvé jsme se prosadili už po třech minutích, kdy vstřelil branku Matěj Honomichl. Bohužel po minutě soupeř srovnal po naší individuální chybě na 1:1. Do poločasu jsme skórovali ještě dvakrát, když se trefili Dulík a Lemon. Hned v úvodu druhé půle jsme se prosadili znovu a o osudu zápasu bylo rozhodnuto. Postupně jsme přidali ještě čtyři branky. Soupeř hrozil pouze z rychlých protiútoků, kdy měl příležitosti ke skórování, ale naši gólmani nás však podrželi. Do příštího utkání musíme zlepšit produktivitu, jinak jsme vcelku spokojeni. V zápase nastoupili také dva kluci z U13 – Šilhavý a Ondřej Růžička. Oběma bychom chtěli za jejich pomoc při naší marodce poděkovat.“