13. kolo / Sobota 2. 11. 2019, 12:45 / Ohrazenice

4:2

(2:1)

Kobera – Dymák, Kubin, Jindra, Kábele, Koreček (53. Svatoň), Kaufman (41. Topolský), Venzhöfer (41. Rek), Pěnkava (70. Valenta), Jůn (64. Lorenc), Bašík

Sutr (41. Basl) – Karpíšek (41. Lemon), Kučera, Toman, Sivák, Šlegel (70. Baštář), Bezděk (41. Čonka), D. Kardoš (41. K. Kardoš), Hodek, Chalupa, Paidar (53. Domanský)

Branky: 8. Bašík, 38. Bašík, 77. Bašík, 80. Toman (vl.) – 25. Šlegel, 45. Šlegel, ŽK: Kubin, Rozhodčí: Nenadál – Čech, Stárek

Diváci: 40

Štěpán Havránek: „Vyrovnané utkání, které rozhodla individuální dovednost domácího útočníka. Úvodní minuty patřily domácím, kteří byli aktivnějším týmem. Pardubice šly do vedení brankou z rychlého protiútoku v 8. minutě. Poté jsme hru vyrovnali a dali gól, když střelu Davida Bezděka dorazil Adam Šlegel. Druhý poločas jsme lépe kombinovali a dostali soupeře pod tlak. Vstřelili jsme také vyrovnávací branku a dobře zahrávané standardní situace nedokázali lépe zužitkovat. Bohužel tři minuty před koncem jsme dostali třetí gól a v poslední minutě si dali vlastní na konečných 4:2. Předvedený výkon nebyl místy špatný, takové zápasy ale rozhodují individuality, které v tomto zápase stály na straně domácích.“