Béčko uspělo i ve druhém kóle, rozhodly góly v závěru!

2. kolo / Neděle 30. 8. 2020, 10:30 / Luční

(0:0)

1.FK Příbram B

Sváček – Koželuh, Kaša, Míka, Halász – Pešek (79. Čihák), Petr, Řezáč (46. Kodýdek) – Vrba (68. Hranáč), Krátký (79. Kepl), Selnar (89. Žilák)

Smrkovský – Vilotič, Puchmertl (46. Kodr), Šíma, Kolář, Díl (80. Mezera), Vlček, Obdržal, Budínský, Belej (62. Ptáček), Vokřínek

Branky: 85. Hranáč, 90+2. Čihák, ŽK: Petr, Krátký, Koželuh – Puchmertl, Obdržal, Rozhodčí: Opočenský – Severýn, Trska

Diváci: 120

V rámci 2. kola ČFL Skupiny A se tým trenéra Pavla Fořta střetl na domácím hřišti s rezervou Příbrami. Až do samotného závěru duelu se hrálo bez gólů, pak se ale o rozhodnutí postarali střídající hráči. V 85. minutě se prosadil Robin Hranáč, těsně před koncem pak parádně potvrdil plzeňskou výhru 2:0 Adam Čihák.

Pavel Fořt: „U Příbrami jsme do poslední chvíle čekali, jestli bude mít nějaké hráče z áčka nebo ne. Nakonec měla stejnou sestavu jako ve Varech, kde vyhrála, takže jsme věděli, že to bude těžké. Nás posílili z áčka Sváček a Kaša, jinak to byl víceméně stejný tým jako v Rakovníku. Soupeř na nás vlítnul, chtěl nás presovat. Ale dokázali jsme se s tím slušně vypořádat, i když to šlo určitě lépe. Neproměnili jsme dvě gólovky. Ve druhém poločase byla Příbram od takové 60. minuty aktivnější, měla příležitosti, ale my je přečkali. Pak jsme měli situace, které jsme nevyřešili do zakončení, na což se musíme zaměřit. Ale střídající hráči potom rozhodli, za to jsem rád. Je vidět, že tým je silný a i střídající hráči umí zvednout kvalitu. Jsem rád, že se Robin Hranáč prosadil ve druhém zápase za sebou, Adam Čihák po tom zranění... Jsem za kluky rád a je vidět, že z týmu sálá vítězný duch a všichni drží pospolu.“