8. kolo / Středa 28. 4. 2021, 17:30 / Dobřany

(0:1)

AC Sparta Praha

Radová – J. Lukáčová, Z. Lukáčová, Tauberová, Pavlíčková – Nesvedová (76. Vargová), Pacandová, Kolorosová – Mikešová (57. Němcová), Ivaničová, Polcarová

Vaníčková – Dědinová (80. Cvrčková), Martínková, Ondrušová, Pochmanová, Sonntagová, Vyštejnová, Ringelová (75. Chlastáková), Bužková, Dlasková, Šubrtová (60. Křivská)

Branky: 9. Šubrtová, 84. Chlastáková, ŽK: Pacandová – Vyštejnová, Rozhodčí: Hessová – Špindlerová, Petrželková

Diváci: uzavřeno

Daniel Prokop: „Hráli jsme s kvalitním mančaftem. Chtěli jsme ale navázat na výkony z Liberce a z Brna, nedostat góly, hrát fotbal, který jsme hráli a Spartě to znepříjemnit. Bohužel jsme dostali brzký gól, když jsme udělali chybu. Pak jsme měli dobrou standardku, šanci do prázdné brány, ale bohužel jsme neproměnili. Ve druhém poločase nás Sparta tlačila, i tak jsme měli nějaké možnosti. V 75. minutě jsme zkusili změnit rozestavení a snažili se o vyrovnání, ale udělali jsme chybu v bránění, špatně jsme dostoupili a dostali jsme gól na 0:2. Holkám jsem i tak poděkoval, snažily se, dřely a je to výsledek, který bereme. Nesnáším prohry, ale vím, že na tyto top mančafty nám ještě pořád něco schází.“