12. kolo / Neděle 17. 10. 2021, 10:30 / Luční

58. Pineau

Tvrdoň – Vach, Čihák (68. Kodýdek), Fišer, Šimek – Gaszczyk, Káčer, Pešek (77. Kolerus) – Kayamba (77. Prokop), Jedlička (85. Krátký), Falta

FC Písek

Satrapa – Mařík (87. Petr), Běloušek, K. Kulík, Kotrba – Kalousek (74. Bílý), Volf, Schramhauser, Koreš, Pineau (60. Sajtl) – Voráček (74. Hadáček)

Branky: 8. Jedlička, 61. Káčer, 80. Káčer – 58. Pineau, ŽK: Šimek – Voráček, Kalousek, Sajtl, Rozhodčí: Lerch – Opočenský, Trska

Diváci: 122

Viktoriánský B tým nastoupil na domácím hřišti proti druhému Písku a posilami z A týmu. Trenér Josef Parlásek měl k dispozici Mariána Tvrdoně, Miroslava Káčera, Šimona Faltu a Joela Kayambu.

Skóre v osmé minutě otevřel domácí útočník TomᚠJedlička, který využil skvělé přihrávky Miroslava Káčera. Ve druhém poločase ale Písek vyrovnal, konkrétně v 58. minutě, kdy se z dorážky prosadil Štěpán Pineau.

Pak už si ale zápas do své režie vzal slovenský záložník Miroslav Káčer. V 61. minutě zužitkoval centr Šimona Falty a napálil míč mimo dosah Jana Satrapy – 2:1. V 80. minutě pak zahrával standardní situaci z nějakých 35 metrů a hostující brankář nedokázal dostatečně zkrotit balon – 3:1!

Béčko tak ukončilo sérii zápasů bez vítězství a silný jihočeský celek obralo o všechny body.

STATISTIKY HRÁČŮ B TÝMU

Josef Parlásek: „Jsme strašně rádi, že jsme to zvládli. Vstřelili jsme tři góly na domácím hřišti a to nás hodně potěšilo. Myslím si, že k vidění byl zajímavý fotbal, velmi dobré výkony na obou stranách. Tak by to mělo být. Pro nás jde o cenné vítězství.“