1. kolo / Sobota 31. 7. 2021, 14:30 / Areál Vl. Marečka

65. Prokop
90. Kule

Slezák – Červnika (79. Novák), Slončík, Fojtů, Ovesný (79. Trtek), Hönig, Valenta (79. Švach), Hamalčík (62. Šastný), Slouk, Polášek, Bužek (79. Frolek)

Ivanič – Secký (26. Macák), T. Keltyčka, Vacek, Rádl – Holík, Falout (52. Štauber), Planeta (81. Doubek) – Krůta (81. Janča), Prokop, Málek (66. Kule)

Branky: 45. Hamalčík – 15. Krůta, 65. Prokop, 90. Kule, ŽK: Ovesný, Fojtů – T. Keltyčka, Prokop, Rozhodčí: Pfeifer – Poláček, Mikulášek

Diváci: 50

Tým trenéra Štěpána Havránka zvládl úvodní ligové kolo sezony 2021/2022, když zvítězil na hřišti Fastavu Zlín 3:1. Tým nezlomily ani tři těžké situace, se kterými se během zápasu musel vyrovnat.

Štěpán Havránek: „Do utkání jsme vstoupili aktivně, hned od začátku jsme si vytvářeli brankové příležitosti. Do vedení jsme šli po přímém volném kopu a centru Holíka – na zadní tyči se prosadil Krůta. Herně jsme dominovali a mohli přidat další branky, ale to se v první půli nestalo. Ve 25. minutě se nám vážně zranil Kuba Secký, což s týmem trochu zamávalo a soupeř hru vyrovnal, navíc i výsledek před koncem poločasu. Do druhé půle jsme trošku změnili rozestavení mužstva, což nám pomohlo. Zase jsme byli lepším týmem a v 65. minutě se z trestného kopu prosadil Filip Prokop. V 70. minutě jsme mohli odskočit na rozdíl dvou branek, po faulu na Kubu Kuleho bohužel Adam Štauber ale neproměnil penaltu. Ten tým to však nezlomilo, stále jsme byli lepší a pojistku v poslední minutě vstřelil Kuba Kule. Chceme ocenit charakter týmu, ani jedna ze tří zmíněných náročných situací tám nezlomila. Myslím si, že zaslouženě si ze Zlína odvážíme tři cenné body.“