11. kolo / Středa 17. 11. 2021, 10:00 / 33. ZŠ

1:5

(1:2)

SK Slavia Praha

Šilhavý – Novák, Kdolský (25. Velich), Büchner, Arnošt (67. Peklo), F. Růžička, Škorpil, Panoš, Ruta, Novák, Sýkora (41. O. Růžička)

Branky: 8. Novák – 16. Sosna, 25. Sosna, 55. Hubička, 76. Palivec, 79. Sosna, Rozhodčí: Langmajer – Slabý, Šlauf

Diváci: 80

Martin Vísner: „Bohužel jsme pro dnešní utkání měli absenci, a tak nás doplnili dva z kategorie U14 – Petr Škorpil a Adam Novák. Oba kluci určitě potvrdili kvalitu a přístupem dali najevo, že s nimi můžeme dále počítat v případě potřeby. V samotném utkání jsme šli rychle do vedení v 8. minutě Adamem Novákem. Následně soupeř využil dvou našich chyb a otočil na 1:2. V závěru prvního poločasu jsme měli možnost srovnat z penalty Jirkou Panošem, kterou jsme bohužel neproměnili. Ve druhém poločase byl již soupeř lepším týmem a dokázal své vedení navýšit. Utkání nám ukázalo, že především v osobních soubojích v pokutovém území se musíme nadále zlepšovat a stejně tak i v rychlejší práci s míčem.“