Béčku byl opět osudný nastavený čas, z Králova Dvora veze remízu

21. kolo / Pátek 15. 4. 2022, 10:30 / Králův Dvůr

1:1

(0:0)

Kudrna - Novák (K), Osvald, Tvaroh, Beňo (68. Krejča), Dvořák. J. II., Holý, Kabele, Kilián, Krátký, Kubeš

Tvrdoň - Žilák, Fišer (K) (77. Kolerus), Alexandr, Vach - Sojka, Pešek - Gaszczyk - Pospíšil (68. Aubrecht), Kříž (89. Paluska), Krůta (68. Kronus)

Branky: 91. Krátký - 64. Pospíšil ŽK: 32. Osvald, 50. Krátký, 73. Kabele, 87. Kubeš, 89. Kudrna - 58. Alexandr, 90. Kolerus Rozhodčí: Polena - Cichra, Gunitš

Diváci: 250

Viktoriánská rezerva dnes zajížděla na půdu druhého týmu tabulky, Králova Dvora. Minulý týden doma porazila lídra soutěže Vltavín 2:0, takže bylo jasné, že její hráči do středních Čech jeli bojovat o body. Vypadalo to, že opravdu získají všechny tři, od 64. minuty totiž zásluhou Tadeáše Pospíšila vedli, nakonec se ale svěřenci Josefa Parláska vracejí pouze s jedním bodem za remízu. Opět je totiž dohnalo prokletí nastaveného času. S Admirou doma a s Motorletem venku ztratili inkasovanou brankou v 91. minutě hry, a ve stejném čase skončil míč za zády Mariana Tvrdoně i nyní, když se hlavou po standardní situaci, při níž byl v pokutovém území Plzně přítomen už i gólman domácích, prosadil dvacetiletý útočník Kryštof Krátký, jenž v Králově Dvoře hostuje právě z Viktorky.

Josef Parlásek: Prokletá 91. minuta. Jinak dobré utkání, ve kterém jsme šli zaslouženě do vedení, nicméně se bohužel opakuje scénář z předchozích utkání. Závěr utkání byl hodně vyhrocený a pro nás všechny je to obrovská škola fotbalu.