14. kolo / Neděle 27. 3. 2022, 10:15 / Plzeň, 33. ZŠ, UMT

(2:2)

SK Dynamo Č. Budějovice

Kotlařík - Flachs, Folk, Houser, Karnold, Mašek M. A., Mašek P., Bednář (K), Vilímek, Vlček, Vukovič

Wollner - Prokop, Novák, Szojka, Pešek (K), Cháb, Beránek, Študiar, Pavlík, Šnorek, Sivok

Branky: 11. Vlček, 29. Vlček, 33. Vukovič, 41. Volf, 79. Vukovič - 4. Cháb, 8. Pavlík Rozhodčí: Krůs

Diváci: 40

Martin Vísner: Dnes jsme neměli ideální vstup, kdy soupeř v 10. minutě vedl 0:2, následně jsme však srovnali na 2:2 a v závěru 1. třetiny se blýsknul Štěpán Kotlařík chycenou penaltou. Ve druhé třetině jsme pokračovali ve zlepšeném výkonu a odskočili na 4:2. Poslední třetinu jsme již nepřipustili drama a zvýšili na konečných 5:2. Cenné vítězství proti kvalitnímu soupeři, dnes těžké vyzdvihnout jednotlivce, naopak celý tým za nasazení po celé utkání zaslouží pochvalu.