15. kolo / Sobota 12. 11. 2022, 18:00 / Drahovice / UMT

40. Vrba (z pen.)
70. Kronus (z pen.)

Vaněček - Broz, Červený, Horník (89. Gabriel), Krčma, Matoušek, Pěkný (K), Prágr, Skala, Tůma, Vyleta (63. Lestan) (90+5. Mašata)

Jedlička - Oravec, Čihák (K), Fišer - Pešek - Pospíšil (82. Dabani), Sojka, Gaszczyk, Krůta (41. Planeta) - Kronus, Vrba

Branky: 57. Skala, 59. Červený, 81. Červený (z pen.) - 40. Vrba (z pen.), 70. Kronus (z pen.), ŽK: 63. Vyleta, 69. Tůma, 74. Červený - 48. Fišer, 81. Čihák, Rozhodčí: Matějček - Hlaváček, Machýček

Diváci:

V posledním kole podzimní části letošní sezóny se viktoriánský B tým střetl se západočeským rivalem z Karlových Varů. Na umělku do Drahovic sice svěřenci Josefa Parláska zajížděli jako favorit, ale zejména díky obratu z druhé půle se ze zisku tří bodů radovala karlovarská Slavia.

Jako první se ale na listinu střelců zapsali hosté, když Adam Vrba proměnil pokutový kop a svým osmým zásahem v sezóně poslal svůj tým do vedení, které mu vydrželo až do poločasové přestávky.

Po necelé čtvrthodině druhého dějství ale pro Viktorku, netradičně hrající v černo-zelených dresech, přišla ledová sprcha. Obránce Zdeněk Skala totiž srovnal na 1:1 a o pouhé dvě minuty později se „sešívaní“ zásluhou Červeného dostali do vedení.

Naše rezerva se ovšem nevzdávala a dalším pokutovým kopem, ke kterému se tentokrát postavil Adam Kronus, skóre opět srovnala. A nebyla to poslední penalta večera. Ta třetí se ale pískala ve prospěch domácích a nakonec se stala zlomovým momentem zápasu. Červený podruhé překonal Martina Jedličku a rozhodl o zisku tří bodů pro mužstvo z lázeňského města.