3. kolo / Sobota 10. 9. 2022, 11:00 / Vodní stavby

2:3pen

(1:1)

FK Pardubice

Vondrovicová, Peterková - Hladká, Balejová, Kynclová, Šotová (K), Soukupová, Antony, Blasczcyková, Brandlová, Ottová, Kadeřávková, Větrovská, Boučková, Cinková, Kubešová, Mouleová

Branky: 2. Šotová, 42. Antony (pen.) - 4. Pávková, 31. Kubisková, ŽK: 36. Malíková, Rozhodčí: Svoboda

Diváci: 40

TomᚠBeranV prvním domácím ligovém kole jsme hostili Pardubice, s nimiž máme dlouhodobě zápornou bilanci. Jednalo se o zápas dvou rozdílných poločasů. Výborně se nám povedl vstup do zápasu, kdy jsme vstřelili gól v první minutě utkání, bohužel jsme si hned po třech minutách nedokázali pohlídat standardní situaci a inkasovali na 1:1. První poločas jsme dohrávali za výborného kombinačního fotbalu s řadou šancí na polovině soupeře, bohužel se nám z velkého tlaku nepodařilo vstřelit další branku a opět jsme nevyužili řadu standardních situací. Druhý poločas se hrál v režii pardubického týmu, hostující tým vytáhl pressing se kterým jsme si nedokázali poradit ani přes změnu rozestavení. Pardubice těžily z našich chyb a po jedné šly do vedení 2:1. V závěru jsme i přes riziko dalšího inkasovaného gólu vrhli zbytek sil do útoku a vybojovali spornou penaltu, kterou s ledovým klidem proměnila Antony. Po remíze následovala penaltová loterie ve které jsme letos poprvé neuspěli a ze zápasu bereme jeden bod. Musíme si do dalších zápasů vzít ponaučení, že zápas se hraje dva poločasy, nikoliv jeden.