22. kolo / Neděle 19. 3. 2023, 14:45 / Luční

5:2

(3:0)

SK Petřín Plzeň

Habl - Arnošt, Jícha, Büchner, Šneberger, Veselák, Abrhám (77. Velich), Růžička F., Ruta (61. Křivánek), Novák, Kdolský (61. Růžička O.)

Branky: 21. Šneberger, 27. Büchner (pen.), 35. Kdolský, 79. Novák, 90. Křivánek - 61. Dvořák, 73. Olach ŽK: Šneberger, Abrhám - Olach Rozhodčí: Fencl - Duda, Pastyřík

Diváci: 60

Pavel Fořt: „Hráli jsme plzeňské derby, kluci na to byli dobře připravení. První poločas jsme vyhráli 3:0 a myslím, že jsme zápas měli pod kontrolou. O poločase jsme klukům řekli, že to bude ještě těžký zápas, což se potvrdilo. Soupeř na nás vlétl, bohužel jsme si nechali dát dva góly po našich chybách. Soupeře jsme tím dostali trochu na koně, ale i tak to kluci zvládli psychicky, pak jsme přidali branku z brejku na 4:2, kdy jsme se uklidnili a v závěru jsme dali ještě pátý gól. Jsem určitě rád za předvedenou hru v prvním poločase a z druhého poločasu je skvělý, že se kluci nenechali zlomit, nepodlehli tlaku derby a zvládli zápas do vítězství."