28. kolo / Neděle 30. 4. 2023, 12:30 / Složiště

SK Dynamo Č. Budějovice

3:3

(2:1)

Habl - Arnošt, Speierl, Büchner, Šneberger, Veselák, Růžička F. (69. Císař), Kubrycht, Ruta, Křivánek (81. Holba), Šádek (27. Řáda)

Branky: 26. Kloud, 41. Vlček, 64. Kloud - 34. Ruta, 65. Křivánek, 82. Holba Rozhodčí: Tupý - Eibl, Kollmann

Diváci: 60

Pavel Fořt: „Zápas to byl těžký, v nohách jsme měli středeční a čtvrteční zápas, což se také projevilo, protože někteří kluci onemocněli a někteří šli hrát za U18, takže jsme měli jen tři na střídání. Nám se nedařilo kombinačně a držet míč. Soupeř byl nebezpečný, měl spoustu šancí. Šli do vedení 1:0, my jsme dokázali vyrovnat, bohužel do přestávky jsme dostali na 2:1. Začátek druhého poločasu jsme také nechytli, soupeř byl lepší a dal na 3:1. Nám se vzápětí podařilo snížit na 3:2 a kluci makali až do konce. Po vstřeleném gólu jsme byli trošičku lepší, kombinace nám šla lépe, soupeř hrozil z brejků a nám se podařilo v 82. minutě vyrovnat. V závěru jsme my i soupeř měli velkou šanci, kdy se mohlo utkání rozhodnout. Kluky jsme pochválili za bojovnost, že sebrali síly a zvládli vyrovnat."