36. kolo / Středa 3. 5. 2023, 15:00 / Tempo UMT

Tempo Praha

4:2

(2:2)

Michálek - Šneberger, Speierl, Jícha, Císař (46. Arnošt), Veselák (33. Růžička F.), Abrhám, Dušek (69. Řáda), Křivánek (46. Sýkora), Kdolský, Holba (46. Putera)

Branky: 14. Obraz, 33. Brabec, 57. Brabec, 72. Obraz - 22. Holba, 35. Dušek ŽK: Obraz Rozhodčí: Gunitš - Andras, Pazderský

Diváci: 50

Pavel Fořt: „Vůbec se nám zápas nevydařil po všech stránkách, jsme zklamaní. Na kluky asi ještě doléhá únava z náročného programu, ale na to se nechceme vymlouvat, zápas jsme nezvládli v hlavě. Kombinačně jsme hráli špatně, většinou dominujeme právě v kombinaci a vytváříme si spoustu šancí, teď jsme si nevytvořili nic, paradoxně jsme dali 2 góly. Do druhé půle se šlo za stavu 2:2, nastoupili jsme dobře, bohužel po naší chybě jsme dostali na 3:2 a kluky to asi trochu zlomilo. Pak jsme prostřídali, zranil se nám hráč a 15 minut jsme hráli o deseti. To byla asi nejlepší část zápasu pro nás, kdy jsme drželi míč, snažili se o kombinaci, kluci pracovali, ale dostali jsme na 4:2. Samozřejmě nás to mrzí, ale jedem dál a teď nás čeká těžké utkání s Pardubicemi, na které se připravíme a budeme chtít zvítězit."