21. kolo / Sobota 6. 5. 2023, 13:00 / 33. ZŠ

3:2

(0:0)

FC Slovan Liberec

Vilímek - Houser (48. Folk), Konvalinka, Petrák, Flachs, Bednář (31. Hamáček), Böhm (9. Zýka), Volf, Hengstermann, Vlček, Mašek

Branky: 58. Hamáček, 75. Volf, 81. Vlček - 45. Bursa, 48. Vránek ŽK: Petrák - Leibl Rozhodčí: Glogar - Jahannemaei, Král

Diváci: 60

Martin Vísner: „V dnešním zápase se jednalo celý první poločas o spíše soubojové utkání, kdy jsme nebyli dostatečně rychlý a přesní v kombinaci. Soupeř si však vypracoval jednu velkou příležitost, kterou neproměnil. Do druhého poločasu jsme chtěli hrát více do kolma a zrychlit hru, bohužel jsme dvakrát inkasovali po přihrávce za obranu. Následně se kluci nadechli k velkému náporu, který vedl ke srovnání postupně na 2:2. V poslední minutě krásnou brankou otočil zápas ve vítězství ze standardní situace Pavel Vlček na 3:2. Pro nás však musí plynout poučení z prvního poločasu, který nebyl z naší strany dobrý, o to je cennější, že se podařilo zvrátit nepříznivý vývoj utkání.”