Skupina o umístění / Sobota 29. 4. 2023, 13:30 / Nový HK

Skupina o umístění / Sobota 29. 4. 2023, 13:30

FC Hradec Králové

2:3pen

(2:1)

Vondrovicová - Timková, Boučková, Kynclová, Soukupová, Antony, Blasczyková, Kreisová, Kubešová, Brandlová, Hladká

Branky: 6. Volhejnová, 13. Dolanská - 31. Brandlová, 51. Kynclová ŽK: Antony Rozhodčí: Skyba

Diváci: 27

TomᚠBeran: „V rámci druhého kola ligové nadstavby o umístění jsme sehráli venkovní utkání v Hradci Králové. Prvních 30 minut patřilo domácímu týmu, kdy po našich dvou individuálních chybách šel do vedení 2:0, právě od 30. minuty zaznamenal nᚠtým zlepšení a po krásné průnikové přihrávce a těžkém souboji snížila na 2:1 Brandlová. O poločasové pauze jsme s realizačním týmem sáhli ke změně v rozestavení, ta přinesla kýžený efekt a vyrovnání na 2:2. Zbytek druhého poločasu se odehrával za velkého počtu osobních soubojů. O konečném stavu musela rozhodnout až penaltová loterie, kterou naše holky zvládly lépe a po zlepšeném výkonu ve druhém poločase zaslouženě vyhrály.”