10. kolo / Neděle 8. 10. 2023, 16:00 / Raková

4:1

(1:0)

SK Slavia Praha

Sutr - Toman, Suchý (67. Dušek), Kobes (57. Šlegel), Kucharik, Houdek, Šneberger, Kubrycht, Kardoš K., Vacek, Křivánek

Branky: 26. Kubrycht, 48. Kobes, 67. Šneberger, 86. Houdek (pen.) - 84. Jinoch ŽK: Suchý, Kucharik, Šneberger - Filippov, Jinoch, Teterya Rozhodčí: Langmajer – Havránek, Molek

Diváci: 70

Robert Vágner: „Myslím, že jsme viděli nadstandardní zápas. Samozřejmě k tomu přispěla i Slavia, která chtěla hrát fotbal a mají velice rychlý přechod do útoku. My jsme k zápasu přistoupili velice dobře jak běžecky, tak soubojově. Slavia měla v prvním poločase dvě jasné šance, které ale neproměnila. My jsme se ujali vedení tečovanou střelou. Na začátku druhé půle jsme proměnili samostatný únik a zvýšili na 2:0. Dál se hrál vyrovnaný zápas a my opět tečovanou střelou zvýšili na 3:0. Hosté po naší chybě dali na 3:1, ale my za minutu upravili na konečných 4:1 z penalty. Byl bych rád, kdyby jsme pokračovali v nastaveném tempu a předváděli stejný fotbal.”