27. kolo / Sobota 18. 5. 2024, 10:00 / 33. ZŠ

4:0

(2:0)

SK Kladno

Kotlařík - Flachs (64. Folk), Mašek, Petrák, Houser, Böhm, Konvalinka (52. Mikula), Volf, Vlček, Rada (41. Husakov), Chumlen (52. Chalupecký)

Branky: 29. Volf, 39. Petrák, 74. Volf, 78. Volf (pen.) ŽK: Flachs - Antonov, Pešek Rozhodčí: Coufal – Ehm, Fremund

Diváci: 50

Martin Vísner: „Prvních 20 minut bylo spíše vyrovnaných, poté jsme se již dostali do většího držení míče, což jsme v 29. minutě dokázali po chybě soupeře zúročit vedením 1:0 po gólu Volfa a v závěru poločasu po dohraném rohovém kopu se prosadil Petrák na 2:0. Úvod druhého poločasu jsme neměli dobrý, kdy jsme po jednoduchých ztrátách pustili soupeře dvakrát do šance. Následně jsme se pak dostali opět do lepšího pohybu a kombinace. Rozhodující třetí gól dal opět TomᚠVolf po hezké kombinaci středem hřiště a v závěru završil hattrick z pokutového kopu. V tomto utkání předvedli kluci slušný výkon, především jsme rádi, že se nám již vrátila většina hráčů po nemoci/zranění a byli jsme již celý týden v ustáleném složení, což se nám v předchozích týdnech nepovedlo. Třešničkou na dortu je hattrick Tomáše Volfa, který předvedl velmi dobrý výkon.”