28. kolo / Sobota 25. 5. 2024, 11:00 / ZŠ Mozartova

FK Jablonec

1:4

(1:3)

Vilímek - Houser, Mikula, Petrák (9. Vukovič), Flachs, Böhm, Mašek (41. Rada), Volf, Majnek (41. Chalupecký), Husakov, Chumlen (41. Vlček)

Branky: 16. Toman - 8. Petrák, 38. Volf, 40. Volf, 46. Rada Rozhodčí: Šůma – Doležal, Saidl

Diváci: 60

Martin Vísner: „Do utkání jsme vstoupili brankou na 1:0 Petrákem, který však následně musel vystřídat pro nevolnost a bolest hlavy. Soupeř dokázal brzy srovnat po brejkové situaci na 1:1. My jsme byli první poločas velmi netrpělivý, a mnohdy volili zbytečně brzy centr do pokutového území. V závěru poločasu jsme se však znovu dostali do vedení po dvou brankách Tomáše Volfa. Ve druhém poločase jsme navýšili vedení střelou ze střední vzdálenosti Filipem Radou a následně se již po zbytek utkání dominovali a soupeře nepustili do žádné příležitosti. Kluky je zapotřebí pochválit především za zlepšený výkon ve druhém poločase.”