16. kolo / Sobota 15. 6. 2024, 10:00 / 33. ZŠ

1:1

(0:0)

AC Sparta Praha

Kotlařík - Houser (67. Hamáček), Mikula, Petrák, Vukovič (56. Flachs), Böhm (56. Vlček), Mašek, Volf, Majnek (41. Konvalinka), Husakov (56. Rada), Chumlen (51. Folk)

Branky: 57. Volf (pen.) - 46. Pospíšil ŽK: Krejčí Rozhodčí: Hamouz – Jahannemaei, Hodina

Diváci: 65

Martin Vísner: „Do posledního mistrovského utkání v kategorii U15 jsme nastoupili proti pražské Spartě po dobré sérii výkonů a výsledků s velkým odhodláním. Oba poločasy byly však poměrně vyrovnané, soupeř měl v určitých pasážích lepší držení míče než my, kdy jsme spíše vyráželi do rychlých protiútoků. Ve druhém poločase jsme po ztrátě míče dostali branku na 0:1, na kterou však kluci dokázali rychle reagovat individuální akcí Petra Maška, který si došel pro penaltu odvážným průnikem do pokutového území soupeře. Penaltu suverénně proměnil TomᚠVolf na 1:1 a v závěru jsme měli ještě několik dobrých situací na rozhodující branku, kterou jsme však nedokázali vstřelit. I když jsme v posledním utkání nevyhráli, je třeba kluky pochválit za celou sezónu v kategorii U15, stejně tak poděkování rodičům za podporu kluků během celého roku.”